+420 800 111 006
APP
BUSINESS
DOBÍRKA

Kariéra v Telidoo

Hľadáš prácu v dynamickom a kreatívnom prostredí?
Je pre teba dôležité vidieť výsledok a vedieť, že tvoja práca dáva zmysel?
Chceš mať priestor a podporu pre realizáciu vlastných projektov a nápadov?
Hľadáš kolektív pozitívnych kolegov?

Pokiaľ je tvoja odpoveď ÁNO, tak sa pridaj k nám, do Telidoo rodiny.
Bližší popis pozícií, ktoré momentálne obsadzujeme, nájdeš nižšie:

Android vývojár

Brno

Vzhľadom k rozširovaniu naších Telidoo služieb hľadáme vhodných kandidátov/kandidátky na pozíciu Android vývojára.

Co bude tvou náplní práce?

Hlavná náplň práce bude vývoj aplikácií, najmä analýza, návrh, programovanie, testovanie a podpora aplikácie pre mobilné zariadenia Android spolupráce v rámci projektového týmu.

Požadujeme:
  • znalosť programovania pre platformy Android
  • skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií
  • znalosť technológií: Kotlin, Room, retrofit, RxJava a Git
  • cit pre UI a UX
Ponúkame:
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť byť súčasťou veľkého projektu
  • možnosť pracovať na IČO
  • flexibilnú pracovnú dobu, možnosť čiastočného home office
  • priestor pre vlastné nápady a inovácie

Špecialista zákazníckeho servisu

Brno

Si otvorená a priateľská osobnosť? Baví ťa komunikovať s ľuďmi? Rád sa realizuješ v nových postupoch a máš dobré nápady? Pokiaľ áno, tak máme pre teba novú pozíciu Špecialista zákazníckeho servisu

Čo bude náplňou tvojej práce?
  • prvý kontakt so zákazníkmi Telidoo
  • zodpovedanie všetkých dotazov, ktoré naší zákazníci majú
  • komunikácia cez telefón, mail alebo online chat
  • zavádzanie nových procesov v rámci zákazníckeho servisu - nápadom a vlastnej iniciatíve sa medze nekladú
  • nejedná sa o studené kontakty ani aktívny predaj
Požadujeme:
  • milé ale profesionálne jednanie
  • proklientský prístup
  • pokročilú znalosť práce s PC
  • výbornú znalosť českého/slovenského jazyka - slovom aj písmom
Ponúkame:
  • možnosť pracovať na TPP - plný alebo skrátený úväzok
  • fixná zložka mesačného príjmu 20 000 Kč
  • možnosť pracovať aj na home office
  • príjemné prostredie v centre Brna
  • zaujímavú pracovnú skúsenosť na projekte, ktorý sa ešte len rozbieha

Telidoo obchodník

Brno

V rámci rozširujúcich sa služieb v aplikácii Telidoo hľadáme obchodníkov, ktorí chcú byť súčasťou obchodného tímu hneď od začiatku a budovať si svoju karieru.

  • zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
  • komunikácia a budovanie obchodných vzťahov s našimi partnermi
  • vyhľadávanie nových predajných miest
Požadujeme:
  • predajné a komunikačné schopnosti
  • proaktívny prístup
  • samostatnosť a časovú flexibilitu
  • vysoké pracovné nasadenie
  • znalosť MS Office
  • orientáciu v prostredí moderných technológií
  • vodičský preukaz skupiny B
Ponúkame:
  • možnosť spolupracovať na novom projekte, kde sa medze nekladú
  • motivujúce platové ohodnotenie formou fixnej zložky a variabilných bonusov
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • možnosť pracovať na TPP alebo IČO
  • možnosť rozbehnúť svoje podnikanie bez počiatočných nákladov
  • kancelárie v centre Brna